سوالات متداول

برخی از سوالات مهمی که کابران پرسیده‌اند

بر خلاف موسسات دیگر که زمان زیادی صرف تمرین دانشجو در کلاس میشود، در این دوره ها تمامی زمان در نظر گرفته شده، آموزش و حل تمرین های ساده تا پیشرفته انجام می گیرد.تقریبا دوبرابر مطالبی که در آموزشگاه ها گفته میشود، در این دوره ها آموزش داده میشود.همچنین دانشجو میتواند تمرینها را در منزل انجام دهد و در صورت نیاز سوالات خود از طریق کانالهای ارتباطی مطرح کند.

در پایان دوره، گواهی دوره آموزشی و درصورت عملکرد خوب دانشجو گواهی کارآموزی نیز صادر میگردد

بله امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط با توجه به دوره‌های انتخابی دانشجو نیز میباشد

کلاس‌ها به صورت خصوصی و عمومی تشکیل می‌شود. ظرفیت تکمیلی هرکلاس نهایتا 6 نفر میباشد. البته درصورتی که کلاس‌های عمومی نیز به طور کامل پر نشوند ، درتاریخ اعلام شده، حتی با یک دانشجو تشکیل می‌شود.

در هر دوره آموزشی علاوه بر جزوه ای که توسط استاد گفته می‌شود برخی از موارد به صورت جزوه تایپ شده در اختیار دانشجو قرار میگیرد.

دانشجویان علاوه بر طرح سوال در زمان کلاس، میتوانند از طریق کانالهای ارتباطی که اعلام میشود سوالات خود را مطرح کنند. تیم پشتیبان در اولین فرصت پاسخ سوالات دانشجویان را می‌دهند

تغییر ساعت کلاسهای خصوصی با هماهنگی قبلی امکانپذیر است، البته دارای محدودیتهایی نیز میباشد. در مورد کلاس های گروهی، در صورت درخواست گروهی دانشجویان و موافقت گروه تغییر ساعت کلاسی انجام میشود.

در طول دوره تقریبا تمامی مطالب کاربردی گفته میشود و برای بالابردن سطح دانش و کاری نیاز به تلاش مداوم هست. بدیهی است در کنار آموزش کامل ، تلاش دانشجو در این زمینه بسیار مهم است.